Sportowa komunikacja

A Ty jak sobie radzisz w tych ciężkich dla nas – sportowców, zawodników, amatorów ruchu i rywalizacji – czasach?
Nagle posypały się nam wszystkim zaplanowane starty i motywacja do kolejnych ciężkich treningów.
Jedni wykorzystali tą okazję do roztrenowania, inni dalej zawzięcie realizowali swoje plany treningowe – Ty do której grupy należysz?

My w DO STARTU się nie poddajemy, a wręcz przeciwnie – rozwijamy nasz portal o nowe rozwiązania i kanały komunikacji.  Między innymi wprowadziliśmy funkcjonalność ZAWODÓW WIRTUALNYCH, która idealnie sprawdza się w czasach narzuconych ograniczeń i podtrzymuje aspekt rywalizacji sportowej w tym okresie. Co najważniejsze takie wyzwanie biegowe może założyć praktycznie każdy (wystarczy założyć konto organizatora) i jeżeli będzie to wydarzenie bezpłatne nic Cię nie będzie kosztowało jako organizatora!!! Wkrótce prześlemy Ci więcej informacji na ten temat.

A w międzyczasie zapraszamy na nasze nowo powstałe kanały komunikacji. Chcesz wiedzieć co piszczy w „sportowej” trawie, posłuchać ciekawych historii zawodników, organizatorów i ludzi żyjących sportem oraz zawodami?

No to masz ku temu kilka sposobów:

Fanpage DO STARTU
Najnowsze informacje, rozkład jazdy dla wszystkich innych kanałów informacji.

Grupa DO:ST:AR:TU Bieganie, Treningi, Triatlon, Kolarstwo
Społeczność to miejsce dzielenia się pasją do sportu. Można dyskutować tam o planach treningowych, zawodach czy wzajemnej motywacji!

Podcast YOUTUBE
Podcast SPOTIFY
Podcast DO:ST:AR:TU, przeznaczony dla jest dla biegaczy, kolarzy, triatlonistów. Osób, które trenują do zawodów i żyją sportem. Przesłuchasz tu wielu ciekawych historii jak zwykłe osoby sprawiły, że sport stał się ich głównym celem w życiu.

Instagram DO STARTU
Trochę wizualnej inspiracji do pokonywania swoich słabości i dzielenia się sportowymi emocjami!

Zapisy do zawodów DO STARTU
Wybieraj spośród dziesiątek zawodów rzeczywistych lub wirtualnych, zapisz się i walcz o najlepszy wynik .. albo spróbuj swoich zdolności jako organizator i stwórz własne wyzwanie sportowe!

Jak widzisz wszystkie drogi prowadzą do DO STARTU – z nami aktywnie spędzisz każdy dzień!

Zapraszamy na dostartu.pl

Related Posts

gepard

Integracja systemu GEPARD z stoperem DOSTARTU

Dzięki integracji urządzenie Gepard dostaje wsparcie wyników live w systemie Dostartu. Wyniki są odświeżane minimum co 10 sekund więc nie ma znaczenia czy dodawany jest plik z Geparda czy innego urządzenia np. Stoper. Wyniki pojawiają się na bieżąco bez odświeżania strony. Link do takich wyników można pobrać w zakładce wyników (Pobierz, wyślij, a następnie wyniki live) Link można udostępnić np. do telewizora smart TV lub podłączonego komputera / tabletu / telefonu. Można zalogować się też na tablecie do systemu dostartu, włączyć link i tablet przekazać spikerowi, który ma wyniki na żywo. Link Live działa tylko dla zalogowanego operatora lub organizatora...